"Golas" iššūkis: 3 ir 4 užduotys

2020-05-10

Jau turime atliktas pirmąsias užduotis. Golo iššūkis įsibėgėja – laukia 3 ir 4 užduotis. Jas turėsite atlikti ir atsiųsti vaizdo įrašą iki gegužės 16 d. (imtinai).

Primename, kad vertinsime ne tik kaip atliksite užduotį, bet ir originalumą atliekant, išradingai ar kūrybiškai panaudojant priemones. 

3. Klaidinantis judesys (vaizdo įrašo trukmė iki 30 sek.)

Futbolas – ne tik fizinės jėgos žaidimas, tai ir savotiška meno forma. Pavyzdžiui, Brazilijos futbolininkų žaidime galite išvysti ir šokio elementų. Atraskite brazilą savyje ir akimirkai tarsi Neymaras ar Arvydas Novikovas suklaidinkite savo varžovą.  Magiškas tavo sugalvotas judesys su kamuoliu, nustebintas varžovas ir aikčiojantys žiūrovai – tai yra dėl ko daug žmonių myli ir žiūri futbolą.

Šiai užduočiai atlikti turite pasistatyti bent 3 kliūtis (bokšteliai, žaislai, bet kokie daiktai) ir jas įveikti, apžaisti, apibėgti naudodami klaidinančius judesius. Galite sukurti savo judesį arba atlikti tai, ką daro garsūs futbolininkai. Atlikimui geriausia turėti futbolo kamuolį, bet gali tikti ir kiti kamuoliai ar daiktai.

4. Perdavimas (vaizdo įrašo trukmė iki 30 sek.)

Futbolas yra komandinis žaidimas, o kamuolys greičiau rieda perduodamas nei su juo gali bėgti. Tikslus ir laiku atliktas perdavimas komandos draugui – svarbus raktas į Jūsų laimėjimą. 

Atlikti šiai užduočiai moksleivis turi padaryti mažiausiai 5 perdavimus – kuo tiksliau, originaliau , greičiau, įmantriau. Jei nėra kam perduoti kamuolio, jį galite perduoti ir sienai, kėdei, suolui, spintai, durims ar pan. Jei neturite futbolo kamuolį – panaudokite į jį panašų.

Sėkmės!

Daugiau žinučių
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.