Informacija "Golas" iššūkio dalyviams

2020-04-30

Sveiki, „Golo“ iššūkio 2020 dalyviai,

Džiaugiamės, kad esate su mumis nepaisant to, kad žaidynės šiemet kitokios nei bet kada anksčiau. Pirmą kartą jas rengiame nuotoliniu būdu.

Tikimės, kad leisdami laiką nepamiršote futbolo įgūdžių, o azartas žaisti ir dalyvauti tik padidėjo. Šį kartą turėsite išmokti veikti kaip komanda per atstumą, o savo talentus atskleisite ne vien tik su kojomis – prireiks ir išmonės bei kūrybinės fantazijos.

Kas savaitę individualiai, būdami komandos dalis, turėsite atlikti po 2 užduotis. Jų aprašymą rasite sekmadieniais svetainėje www.golas.lt svetainėje, naujienų skiltyje. 

Visiems žaidėjams(-oms) nereikės atlikti visų užduočių - kiekvienas žaidėjas(-a) turės atlikti po 1-2 užduotis priklausomai nuo žaidėjų komandoje skaičiaus.

Iš viso turėsite 6 užduotis, kiekviena iš jų atspindi žaidimo elementus, kuriuos futbolininkas(-ė) turi atlikti prieš ir per futbolo rungtynes:
1. Pramankšta
2. Varymas.
3. Klaidinantis judesys
4. Perdavimas.
5. Taiklumas
6. Žongliravimas.

Pasirinkti, kuris moksleivis atliks kurią užduotį, Jums padės mokytojas. Atliktą užduotį turėsite nufilmuoti ir iki savaitės pabaigos atsiųsti mums el. paštu.

Vertinsime ne tik užduoties atlikimo techniką (kiekybę arba kokybę), bet ir originalumą, išradingą ar kūrybišką priemonių panaudojimą.

Todėl pasistenkite ne vien atlikti užduotį, bet ir padaryti tai įdomiau, išradingiau, vaizdingiau. Juk futbolas žaidžiamas visur, visada ir visaip!

Mūsų nuomone geriausiai užduotis atlikusios penkios komandos pateks į finalą. Jame atliktas šešias užduotis vertins publika, o nugalėtojas paaiškės balsavimu „Facebook“ socialiniame tinkle.

Ar pasiruošę dalyvauti? Nepamirškite išsamiau susipažinti su nuostatais, o atsakymus į dažniausius klausimus ir patarimų rasite DUK skiltyje.

Daugiau žinučių
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.