Golas iššūkis - 2020 m. pavasarį rengiamos žaidynės nuotoliniu būdu. 

Golo iššūkio principas - atlikti paskirtą užduotį, tai padaryti kuo originaliau, įdomiau, išradingiau, nufilmuoti ir atsiųsti organizatoriams. 

Šį kartą dalyviai turės išmokti veikti kaip komanda per atstumą, o savo talentus atskleisite ne vien tik su kojomis – prireiks ir išmonės bei kūrybinės fantazijos.

Kas savaitę individualiai, būdami komandos dalis, dalyviai turės atlikti po 2 užduotis, iš viso 6.

Kiekviena iš jų atspindi žaidimo elementus, kuriuos futbolininkas(-ė) turi atlikti prieš ir per futbolo rungtynes:
1. Pramankšta 2. Varymas. 3. Klaidinantis judesys 4. Perdavimas. 5. Taiklumas 6. Žongliravimas.

Bus vertinama ne tik užduoties atlikimo technika (kiekybė arba kokybė), bet ir originalumas, išradingumas ar kūrybiškas priemonių panaudojimas.

Geriausiai užduotis atlikusios penkios komandos pateks į finalą. Jame atliktas šešias užduotis vertins publika, o nugalėtojas paaiškės balsavimu „Facebook“ socialiniame tinkle.

Daugiau informacijos - nuostatuose, atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite D.U.K. skiltyje. Užduotis rasite Naujienų skiltyje.

Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.