„Golas“ iššūkis 2020 startuoja: pirmos užduotys

2020-05-03

„Golas“ iššūkis 2020 prasideda. Pirmosios dvi užduotys, kurias turėsite atlikti ir atsiųsti vaizdo įrašą iki gegužės 9 d. (imtinai).

Bus vertinamas ne tik užduoties atlikimas, bet ir originalumas, išradingumas, kūrybiškas priemonių naudojimas.

1. Pramankšta. (vaizdo įrašo trukmė 30 sek. – 1 min.).

Ruošiantis bet kokioms sporto rungtynėms vienas svarbiausių dalykų – pramankšta, dar kitaip vadinama apšilimu. Ji svarbi tam, kad paruoštumėte aktyviai veiklai – „sušiltumėte“. Pramankšta padės jums „nesudegti“-  išvengti traumų, nes būsite pasiruošę sportuoti. Tai turėtų tapti Jūsų įpročiu. Šiai užduočiai atlikti padarykite bent 3 skirtingus pratimus. Galite mankštintis ir su kamuoliu ar kitomis priemonėmis. Pramankšta – individualus dalykas, todėl galite ypač daug improvizuoti.

2.  Varymas (vaizdo įrašo trukmė iki 30 sek.). 

Vienas svarbiausių futbolo elementų – kamuolio varymas. Įsivaizduokite, kad esate Lionelis Messi ar Fedoras Černychas, prieš jus kelyje gynėjai, kuriuos reikia įveikti, aplenkti, o kelio pabaigoje jūsų laukia išsvajotas įvartis. Šiai užduočiai turite savo nuožiūra susikurti kelią (taką, labirintą ar kitokį pasirinktą atstumą) ir jį įveikti 2 skirtingais būdais. Jei neturite futbolo kamuolio, pasirinkite kitokį kamuolį, ar panašų į jį. Stadionu gali ir tapti Jūsų namų, kiemo, miško erdvė. Varytis galima skirtinga kryptimi, neįprastoje aplinkoje. Kuo naudingiau ir išradingiau - tuo įdomiau.

Pirmyn!

Daugiau žinučių
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.