Apie

KOORDINATORIAI TAISYKLĖS NUOSTATAI  TĖVŲ SUTIKIMO FORMA

„Golas“ – tradicinės Lietuvos mokyklų futbolo žaidynės! Didžiausios Baltijos šalyse žaidynės skirtos tiek berniukams, tiek mergaitėms – žaidžia mišrios komandos! Po metų pertraukos pasikeitęs „GOLAS“ grįžta į jūsų mokyklas ir pasitiks jau 14-ąjį  sezoną.  Atsinaujino tiek „GOLO“ puslapis, tiek logotipas, kuris pametė savo ežio spyglius bei sujungė jėgas kartu su „Ladygolo“ ir „MrGolo“ veikėjais. Po metų pertraukos sugrįžtame prasiplėtę – moksleiviai varžysis trijose amžiaus grupėse: U13, U15, ir U17. O geriausios apskričių komandos žais Lietuvos finale!

Futbolas užkariauja vis daugiau vaikų širdžių! Šių metų žaidynėse išplėstos komandų paraiškos – varžybų metu vienoje komandoje išvysime mažiausiai dvi žaidžiančias mergaites arba mažiausiai du berniukus.

Skatinant savanorystę ir pagarbą varžovui, savivaldybėse varžyboms teisėjaus komandų pedagogai ir vyresniųjų klasių moksleiviai. Pedagogai – didžiausias ne tik žaidynių, bet ir auklėtinių ramstis, kuris visada savo komandą palaiko ne tik treniruotėmis, taktiniais sprendimais, bet ir padrąsinančiais bei įkvėpiančiais patarimais sunkiausiu momentu. Šis sezonas – ypatingas, nes nuo dabar pedagogas taps žaidžiančiu treneriu, kuris galės komandai padėti ne tik patarimais, bet ir realiais veiksmais aikštėje.

Nuo 2005 metų vykstančiose žaidynėse sudalyvavo apie 100 000 tūkstančių dalyvių. Iš šio gausaus dalyvių skaičiaus, nemažai vaikų pasirinko futbolo treniruotes, tad ši puiki pradžia, kai kuriems dalyviams tapo puikiu įkvėpimu siekti svajonių žaisti už Lietuvos nacionalinę rinktinę (Paulius Golubickas, Edvinas Gertmonas), Lietuvos futsal rinktinę (Lukas Sendžikas) , Lietuvos moterų nacionalinę rinktinę (Liucija Vaitukaitytė) ir Lietuvos jaunimo rinktines (Tomas Snapkauskas).

Lietuvos finaluose apdovanosime ir individualiais prizais. Matydami vis daugiau garbingų veiksmų aikštėje, orientuojamės į FAIR PLAY principą bei apdovanosime komandų žaidėjus už kilnius sprendimus. 

Tausokime gamtą ir veikime elektroninėje erdvėje! Varžybos ir toliau bus vykdomos per UEFA pripažintą bei visą Lietuvos futbolą apjungiančą informacinę sistemą – COMET! 

 

Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.