Apie

KOORDINATORIAI TAISYKLĖS NUOSTATAI  TĖVŲ SUTIKIMO FORMA

„Golas“ – tradicinės Lietuvos mokyklų futbolo žaidynės. Didžiausios Baltijos šalyse žaidynės skirtos tiek berniukams, tiek mergaitėms – žaidžia mišrios komandos.  Moksleiviai varžosi trijose amžiaus grupėse: U13, U15, ir U17. Geriausios apskričių komandos žais Lietuvos finale.

Futbolas užkariauja vis daugiau vaikų širdžių. Nuo 2019 metų žaidynėse išplėstos komandų paraiškos – varžybų metu vienoje komandoje išvysime mažiausiai dvi žaidžiančias mergaites arba mažiausiai du berniukus. Skatinant savanorystę ir pagarbą varžovui, savivaldybėse varžyboms teisėjauja ir komandų pedagogai bei vyresniųjų klasių moksleiviai. Pedagogai – didžiausias ne tik žaidynių, bet ir auklėtinių ramstis, kuris visada savo komandą palaiko ne tik treniruotėmis, taktiniais sprendimais, bet ir padrąsinančiais bei įkvėpiančiais patarimais sunkiausiu momentu. Pedagogas tampa žaidžiančiu treneriu, kuris esant reikalui galės komandai padėti ne tik patarimais, bet ir realiais veiksmais aikštėje.

Nuo 2005 metų vykstančiose žaidynėse sudalyvavo apie 100 000 tūkstančių žmonių. Iš šio gausaus dalyvių skaičiaus nemažai vaikų pasirinko futbolo treniruotes. Ši puiki pradžia kai kuriems dalyviams tapo puikiu įkvėpimu siekti svajonių žaisti už Lietuvos vyrų rinktinę (Paulius Golubickas, Edvinas Gertmonas), futsal vyrų rinktinę (Lukas Sendžikas), Lietuvos moterų rinktinę (Liucija Vaitukaitytė) ar Lietuvos jaunimo rinktines (Tomas Snapkauskas).

Lietuvos finaluose apdovanosime ir individualiais prizais. Matydami vis daugiau garbingų veiksmų aikštėje, orientuojamės į FAIR PLAY principą bei apdovanosime komandų žaidėjus už kilnius sprendimus.

Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.