"Golas" iššūkis: 5 ir 6 užduotys

2020-05-17

Jūsų laukia paskutinės dvi „Golas“ iššūkio užduotys.

Jas turėsite atlikti ir atsiųsti vaizdo įrašą iki gegužės 23 d. (imtinai).

Renkantis priemones ir būdus nepamirškite ir būti originalūs, kūrybiški, išradingi. Nes futbolas gali būti žaidžiamas visur, visada ir visaip!

5. Taiklumas (smūgiavimas) (video iki 30 sek.)

Sakoma, kad svarbu ne ūgis, o smūgis. Bet svarbu ir ne smūgio jėga, o taiklumas. Geriausi pasaulio puolėjai, tokie kaip Cristiano Ronaldo, yra žinomi ir vertinami ne dėl to kaip stipriai spiria kamuolį, o dėl savo sugebėjimo tiksliai pasiųsti kamuolį į vartus sudėtingiausiose situacijose. Norint atlikti šią užduotį nebūtini vartai ar tinklas – juos gali pakeisti ir tikros ar įsivaizduojamos žymės, tarpai, skylės tarp durų, medžių, dėžių, kibirų ir t.t. Atliekant smūgį galima naudoti ir įvairias kliūtis, kad būtų sudėtingiau įmušti įvartį.

6. Žongliravimas. (iki 30 sek.)

Žongliravimas - paprastas, bet tuo pačiu ir sudėtingas pratimas, kuris padeda „susidraugauti“ su kamuoliu, t.y. pagerina sugebėjimą jį valdyti, taip pat ir koordinaciją. Tai netgi tapo savotiška sporto rūšimi, kurioje nustatomi pasaulio rekordai – pvz. vienas anglas kamuolį ore pėdomis, kojomis, pečiais ir galva išmušinėjo net 26 valandas. Norint atlikti užduotį reikia išlaikyti kamuolį ore bent 3 kartus pamušinėjant viena ar skirtingomis kūno dalimis. Paįvairinti užduotį galima įvairiais būdais: keičiant kūno dalis, įveikiant tam tikrą atstumą, įsivaizduojamą geometrinę figūrą (kvadratą, trikampį ar kt.), pakeičiant žongliruojamą daiktą iš futbolo kamuolio į kitokį (pvz. teniso kamuoliuką) ar pan.

Kantrybės ir išradingumo!

Daugiau žinučių
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.