Gegužės 15 dieną įvyko Tauragės apskrities finalai

2019-05-15

Gegužės 15 dieną įvyko Tauragės apskrities "Golas" žaidynių finalai, kuriuose varžėsi 9 komandos. Dalyvius pasveikino Tauragės savivaldybės švietimo ir sporto skyriaus specialistė Jūratė Mizeraitė ir Tauragės apskrities "Golas" žaidynių koordinatorius Alvydas Skurdelis.

U 13 grupėje pirmąją vietą užėmė Martyno Mažvydo progimnazija, antroje vietoje liko Stasio Šimkaus mokykla-daugiafunkcis centras, o trečiąją vietą užėmė Dariaus ir Girėno progimnazija.

U 15 grupėje Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija surinkusi 4 taškus užėmė pirmąją vietą, Jurbarko Naujamiesčio pagrindinė mokykla su 3 taškais liko antroje vietoje, o lygiosiomis sužaidusi ir surinkusi 1 tašką trečioje vietoje liko Martyno Mažvydo progimnazija.

U 17 grupėje keturis taškus surinkusi "Versmės" gimnazija užėmė pirmąją vietą ir iškovojo kelialapį į Lietuvos superfinalą, Jurgio Baltrušaičio pagrindinė mokykla pasipuošė sidabro medaliais, Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos moksleiviai pasipuošė bronzos medaliais.

Daugiau žinučių
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.