Baigėsi žaidynių "Golas" iššūkio finalo balsavimas

2020-05-31

Žaidynių "Golas" iššūkio finalo balsavimas baigėsi. Finale daugiausiai balsų surinko Telšių atstovai.

Finale dalyvavo penkių mokyklų komandos, kurių atliktos pramankštos, varymo, klaidinančių judesių, perdavimo, taiklumo ir žongliravimo užduotys sulaukė geriausių komisijos balų.

Finalo balsavimas vyko nuo pirmadienio, gegužės 25 d., iki sekmadienio, gegužės 31 d. Balsavimas vyko socialiniame tinkle "Facebook" spaudžiant "patinka" (like).

Daugiausiai simpatijų sulaukė "Trys meškiukai" iš Telšių V. Borisevičiaus gimnazijos. Jų atliktos užduotys surinko daugiausiai taškų ir komisijos balsavime.

Antroje vietoje tiek pagal balsus finale, tiek vertinant komisijai liko "Branduolinis kamuolys" iš Kauno A. Stulginskio mokyklos - daugiafunkcio centro.

Daug paspaudimų "patinka" gavo ir Šateikių pagrindinė mokykla, kuri į finalą pateko tik tašku aplenkdama varžovus. 4-5 vietas pasidalino Kalvelių "Aušros" ir Alytaus šv. Benedikto gimnazijos.

Finalo balsavimų rikiuotė:
1. "Trys Meškiukai" (Telšių V. Borisevičiaus gimnazija) - 1313
2. "Branduolinis kamuolys" ( Kauno A. Stulginskio mokykla - daugiafunkcis centras) - 995
3. Šateikių pagrindinė mokykla - 746
4. Kalvelių "Aušros" gimnazija - 172
5. Alytaus šv. Benedikto gimnazija - 145

Daugiau žinučių
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.