Komandos

 

 

2019 metų GOLAS U13 (2006 m. ir jaun) komandos, tvarkaraščiai ir rezultatai:

Vilniaus apskrities A grupė

Vilniaus apskrities B grupė

Vilniaus apskrities C grupė

Vilniaus apskrities D grupė

Vilniaus apskrities E grupė

Tauragės apskrities A grupė

Tauragės apskrities B grupė

Tauragės apskrities C grupė

Alytaus apskrities A grupė

Alytaus apskrities B grupė

Alytaus apskrities C grupė

Marijampolės apskrities A grupė

Marijampolės apskrities B grupė

Panevėžio apskrities A grupė

Panevėžio apskrities B grupė

Panevėžio apskrities C grupė

Kauno apskrities A grupė

Kauno apskrities B grupė

Telšių apskrities A grupė

Telšių apskrities B grupė

Telšių apskrities C grupė

Klaipėdos apskrities A grupė

Klaipėdos apskrities B grupė

Utenos apskrities A grupė

Utenos apskrities B grupė

Utenos apskrities C grupė

Šiaulių apskrities A grupė

Šiaulių apskrities B grupė

Šiaulių apskrities C grupė

Šiaulių apskrities D grupė

Vilniaus apskrities finalas

 

 

2019 metų GOLAS U15 (2004 m. ir jaun)  komandos, tvarkaraščiai ir rezultatai:

Vilniaus ap. A grupė

Vilniaus ap. B grupė

Vilniaus ap. C grupė  

Vilniaus ap. D grupė      

Tauragės ap. A grupė  

Tauragės ap. B grupė

Tauragės ap. C grupė     

Vilniaus ap. E grupė

Alytaus ap. A grupė

Alytaus ap. B grupė

Alytaus ap. C grupė

Marijampolės ap. A grupė

Panevėžio ap. A grupė 

Panevėžio ap. B grupė 

Panevėžio ap. C grupė 

Kauno ap. A grupė

Kauno ap. B grupė 

Kauno ap. C grupė

Telšių ap. A grupė

Telšių ap. B grupė

Klaipėdos ap. A grupė

Klaipėdos ap. B grupė 

Utenos ap. A grupė 

Utenos ap. B grupė 

Utenos ap. C grupė  

Šiaulių ap. A1 grupė 

Šiaulių ap. A2 grupė

Šiaulių ap. B1 grupė 

Šiaulių ap. B2 grupė  

Šiaulių ap. C grupė 

Šiaulių ap. D grupė

 

 

2019 metų GOLAS U17 (2002 m. ir jaun) komandos, tvarkaraščiai ir rezultatai:

Vilniaus ap. A grupė

Vilniaus ap. B grupė

Vilniaus ap. C grupė 

Vilniaus ap. D grupė  

Tauragės ap. A grupė 

Tauragės ap. B grupė 

Alytaus ap. A grupė 

Alytaus ap. B grupė

Alytaus ap. C grupė 

Marijampolės ap. A grupė

Marijampolės ap. B grupė  

Panevėžio ap. A grupė 

Panevėžio ap. B grupė 

Kauno ap. A grupė  

Kauno ap. B grupė

Kauno ap. C grupė 

Telšių ap. A grupė  

Telšių ap. B grupė  

Telšių ap. C grupė

Klaipėdos apskritis 

Vilniaus ap. sav. finalas 1

Vilniaus ap. sav. finalas 2 

Utenos ap. A grupė

Utenos ap. B grupė

Utenos ap. C grupė

Šiaulių ap. A grupė

Šiaulių ap. B grupė

Šiaulių ap. C grupė

Šiaulių ap. D grupė 

Šiaulių ap. E grupė 

Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.